17art4leg nature 2015 web.jpg
20.JPG
ProductionMobile.jpg
6ss.jpg
ART4LEG35web.jpg
19s.jpg
17art4leg nature 2015 web.jpg

O nás


Art4Leg. Personifikovaný kryt protézy z 3D tiskárny.

SCROLL DOWN

O nás


Art4Leg. Personifikovaný kryt protézy z 3D tiskárny.

 Designový kryt ART4LEG má anatomický tvar lidské končetiny. Jedinečný tvar a povrch krytu protézy vystihuje charakter a životní styl osobnosti, pro kterou byl navržen. Design krytu může být čistý, vzorovaný, perforovaný nebo organických tvarů inspirovaných přírodou. V nabídce je více možností barevného provedení. Personifikovaný kryt je k samotné protéze dolní končetiny připojen unikátním způsobem pomocí silných magnetů. Magnety drží spolu přední a zadní panel krytu a zároveň umožňují jednoduché sejmutí krytu z protézy. Stylový design a sofistikovaná funkcionalita krytu umožňují rozšířit protetické pomůcky o zcela nový rozměr.

20.JPG

Tým


Tým


Tomáš Vacek Designer Tomáš studoval průmyslový design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Se svým bratrem Jiřím založil v roce 2011 Studio Vacek, které se specializuje na produktový design. Od roku 2011 je hlavním designérem mladé, úspěšné a rychle se rozvíjející značky Gravelli, zaměřené na unikátní design z betonu. V roce 2015 stál u zrodu značky Art4Leg a je hlavním designerem kolekce krytů protéz Art4Leg. Jeho práce byly vystaveny na prestižních výstavách v Paříži, Londýně, Miláně a New Yorku. 

Tomáš Vacek
Designer

Tomáš studoval průmyslový design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Se svým bratrem Jiřím založil v roce 2011 Studio Vacek, které se specializuje na produktový design. Od roku 2011 je hlavním designérem mladé, úspěšné a rychle se rozvíjející značky Gravelli, zaměřené na unikátní design z betonu. V roce 2015 stál u zrodu značky Art4Leg a je hlavním designerem kolekce krytů protéz Art4Leg. Jeho práce byly vystaveny na prestižních výstavách v Paříži, Londýně, Miláně a New Yorku. 

Martina Kollerová Project Manager Martina vystudovala mezinárodní obchodní vztahy. V roce 2015 získala bakalářský titul v oboru nutriční terapeut a pokračuje v kombinované formě studia na 1. LF UK v Praze. Od roku 2014 je marketingovou manažerkou a specialistkou pro sektor zdravotnictví v Centru 3D tisku 3Dees. Stála u zrodu značky Art4Leg, kterou 3Dees ve spolupráci s Tomášem Vackem založilo v roce 2015. Martina se zajímá o narůstající možnosti 3D tisku ve zdravotnictví a protetice.

Martina Kollerová
Project Manager

Martina vystudovala mezinárodní obchodní vztahy. V roce 2015 získala bakalářský titul v oboru nutriční terapeut a pokračuje v kombinované formě studia na 1. LF UK v Praze. Od roku 2014 je marketingovou manažerkou a specialistkou pro sektor zdravotnictví v Centru 3D tisku 3Dees. Stála u zrodu značky Art4Leg, kterou 3Dees ve spolupráci s Tomášem Vackem založilo v roce 2015. Martina se zajímá o narůstající možnosti 3D tisku ve zdravotnictví a protetice.

Richard Stevens Partnership Manager Richard má bakalářský titul v oboru počítačových věd na Staffordshire University ve Velké Británii. Jako zastánce technologického pokroku se o průmyslový 3D tisk zajímal již 20 let před nástupem do Centra 3D tisku 3Dees, kde od roku 2014 působí jako technický konzultant a Resellership Manager. Richard se k týmu Art4Leg připojil v roce 2015 s cílem vybudovat a spravovat globální síť partnerů. 

Richard Stevens
Partnership Manager

Richard má bakalářský titul v oboru počítačových věd na Staffordshire University ve Velké Británii. Jako zastánce technologického pokroku se o průmyslový 3D tisk zajímal již 20 let před nástupem do Centra 3D tisku 3Dees, kde od roku 2014 působí jako technický konzultant a Resellership Manager. Richard se k týmu Art4Leg připojil v roce 2015 s cílem vybudovat a spravovat globální síť partnerů. 

 
Roman Bernat Customer Relations Roman je studentem ekonomie a zajímá se zejména o obor lidských zdrojů a zákaznického servisu. Roman jako spolutvůrce krytů protéz Art4Leg perfektně rozumí přáním a potřebám zákazníků. Vede obdivuhodně aktivní život. Po uvedení prvního prototypu krytu protézy na konferenci pro lidi se speciálními potřebami INSPO 2015 se rozhodl zůstat v týmu Art4Leg.  Rád se podělí o své zkušenosti s ostatními skvělými lidmi podobného osudu, které při své práci potkáváme.

Roman Bernat
Customer Relations

Roman je studentem ekonomie a zajímá se zejména o obor lidských zdrojů a zákaznického servisu. Roman jako spolutvůrce krytů protéz Art4Leg perfektně rozumí přáním a potřebám zákazníků. Vede obdivuhodně aktivní život. Po uvedení prvního prototypu krytu protézy na konferenci pro lidi se speciálními potřebami INSPO 2015 se rozhodl zůstat v týmu Art4Leg.  Rád se podělí o své zkušenosti s ostatními skvělými lidmi podobného osudu, které při své práci potkáváme.

Adam Řehák 3D Printing & Post-production Adam je absolventem průmyslového designu na FA ČVUT v Praze. Jako produktový designer s rozsáhlými zkušenostmi s technologií 3D tisku přispěl ke zhmotnění designových krytů protéz již při vzniku Art4Leg v roce 2015 a garantuje kvalitu jejich výroby dodnes. Adam zajistí vstupní data pro tvorbu krytů a řídí přípravu 3D tisku a následné povrchové úpravy. 

Adam Řehák
3D Printing & Post-production

Adam je absolventem průmyslového designu na FA ČVUT v Praze. Jako produktový designer s rozsáhlými zkušenostmi s technologií 3D tisku přispěl ke zhmotnění designových krytů protéz již při vzniku Art4Leg v roce 2015 a garantuje kvalitu jejich výroby dodnes. Adam zajistí vstupní data pro tvorbu krytů a řídí přípravu 3D tisku a následné povrchové úpravy. 

František Hůla 3D Printing & Post-production Franta je designer, se vzděláním v oboru interiérový design na FUD UJEP v Ústí nad Labem. Franta se k týmu Art4Leg připojil v roce 2016 a spolupodílí se na zajištění vstupních dat pro tvorbu krytů. Potkat ho můžete při 3D skenování protéz a zdravých končetin. Připravuje 3D modely před samotním tiskem a zajišťuje přípravu vytisknutých krytů před povrchovou úpravu. 

František Hůla
3D Printing & Post-production

Franta je designer, se vzděláním v oboru interiérový design na FUD UJEP v Ústí nad Labem. Franta se k týmu Art4Leg připojil v roce 2016 a spolupodílí se na zajištění vstupních dat pro tvorbu krytů. Potkat ho můžete při 3D skenování protéz a zdravých končetin. Připravuje 3D modely před samotním tiskem a zajišťuje přípravu vytisknutých krytů před povrchovou úpravu. 

ProductionMobile.jpg

Technologie


Kryty protéz ART4LEG jsou vyrobené z odolného termoplastu na průmyslové 3D tiskárně.

Technologie


Kryty protéz ART4LEG jsou vyrobené z odolného termoplastu na průmyslové 3D tiskárně.

Designové kryty protéz přizpůsobené na míru zákazníkovi jsou vyrobené technologií 3D tisku z odolného plastu na průmyslové 3D tiskárně tzv. výrobní řady. 3D skenování je obvykle použito při designu a customizaci nového krytu. Skenování je prováděno za účelem doladění připevňovacích částí krytu protézy a většinou také pro získání anatomického tvaru zdravé párové končetiny. Po dokončení modelu designérem je zvolena vhodná technologie 3D tisku a expert na 3D tisk upraví model do tisknutelné podoby. Pro docílení konečné podoby krytu je potřebný následný post-processing. Kryt je obvykle barevně upraven lakováním. 

6ss.jpg

Kolekce


Kryty protéz v kolekci jsou přizpůsobitelné dle potřebné velikosti, typu protézy a barvy.

Kolekce


Kryty protéz v kolekci jsou přizpůsobitelné dle potřebné velikosti, typu protézy a barvy.

ART4LEG35web.jpg

Design na míru


Design na míru


 

KRYT DLE VAŠÍ PŘEDSTAVY

Chcete unikátní designový kryt navržený na míru vašim představám a vkusu? Můžete mít jedinečný design vytvořený exklusivně jen pro vás. Náš designer vám ho vytvoří na míru na základě Vašich specifických požadavků. Náklady na takto vytvořený kryt budou individuální – tvořené cenou za návrh designu a cenou za vlastní výrobu krytu. 

 
 
 
 

PROSÍM VYPLŇTE FORMULÁŘ

 
 
Jméno *
Jméno
Výrobce, typ, model
19s.jpg

Kontakt


Kontakt


Art4Leg

Adresa: U Pekařky 484/1A, 180 00 Praha
Tel: +420 603 796 248
Email: info@art4leg.com